Atverti
Krepšelyje prekių: 0

Papuošalų vėrimo užsiėmimas

9.00 EUR
10.00 EUR

Vienas papuošalų vėrimo užsiėmimas nedidelėje grupelėje (iki 8 žmonių) mokymo ir konsultavimo centre „Viskas lengvai“.

Kiekviena mergina ar moteris nori atrodyti išskirtinė. Išsiskirti iš minios galima dėvint kažką originalaus. Vienas iš tokių originalių dalykų, padedančių išsiskirti iš kitų, yra papuošalai. Šiuo metu prekyboje siūloma gausybė įvairiausių papuošalų, tačiau tik originalūs rankų darbo papuošalai Jums padės išsiskirti iš kitų. Originalūs rankų darbo papuošalai gali būti išskirtine dovana Jūsų draugei, partnerei, kolegei ar giminaitei.
Originalius rankų darbo papuošalus galima nesunkiai pasigaminti, tereikia tik bendrų žinių (kaip tai daryti) bei įgūdžių. Mokymo ir konsultavimo centre „Viskas lengvai“ Jūs galite išmokti papuošalų vėrimo paslapčių ir pasidaryti originalius rankų darbo papuošalus.

Taigi originalių rankų darbo papuošalų vėrimas – puikus ir naudingas laisvalaikio užsiėmimas. Išmokite originalių rankų darbo papuošalų vėrimo paslapčių mokymo ir konsultavimo centro „Viskas lengvai“ rengiamuose papuošalų vėrimo užsiėmimuose! Papuošalų vėrimo užsiėmimams reikalingos medžiagos ir priemonės įeina į užsiėmimų kainą. Užsiėmimų metu padaryti papuošalai lieka Jums!

Artimiausių užsiėmimų laikas pateikiamssvetainės www.viskaslengvai.lt puslapyje „Aktuali informacija“ (nuoroda http://www.viskaslengvai.lt/aktuali-informacija.html).

Įsigijus papuošalų vėrimo užsiėmimą per www.taupyklengvai.lt el.parduotuvę, būtina užsiregistruoti tel. +370 6363 4230 arba el.paštu viskaslengvai@gmail.com (nurodyti vardą, pavardę bei užsiėmimo pavadinimą).

Užsiėmime būtina per 3 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos.

Paslaugų teikimo vieta: UAB „Viskas lengvai“, Laisvės pr. 60-1002, Vilnius (būtina išankstinė registracija).

Naujienų prenumerata
Mus rasite
Visos teisės saugomos. © 2017